Logotyp

REALIZACJE

cieszymy się zaufaniem naszych klientów

Wieloletnia obecność na rynku, doświadczeni specjaliści, oddziały w kilku miastach i nieustanny rozwój naszej firmy – to wszystko sprawia, że nasza firma wymieniana jest jako jeden z liderów branży ciepłowniczej w Polsce. Cieszymy się z zaufania, jakim jesteśmy obdarowywani przez naszych klientów. To właśnie ono pozwala nam wykonywać kolejne realizacje, a tym samym – pomagać dostarczać ciepło do wielu domów i zakładów pracy.

Nie boimy się wyzwań, a każdego projektu podejmujemy się z należytym profesjonalizmem i starannością. Nasi klienci – ich satysfakcja, komfort i bezpieczeństwo – są dla nas najważniejsi. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, jednak to nieustanny rozwój naszej firmy pozwala nam utrzymać się w czołówce firm ciepłowniczych w naszym kraju. A właśnie najlepiej doskonalimy się poprzez podejmowanie nowych projektów. Przez  35 lat obecności na rynku podjęliśmy się wielu zakończonych sukcesem przedsięwzięć. Podkreślają to nasze wyniki – ponad pół tysiąca kilometrów sieci cieplnych i tyle samo węzłów cieplnych.

Jednak lepiej od słów, o firmie świadczą wykonane realizacje. Prezentujemy poniżej niektóre z nich. Każdą wykonaliśmy z należytą starannością, w zgodzie z naszą polityką ZSZ. Są one przykładem zaufania, jakim zostaliśmy obdarzeni – zaufania, które owocuje komfortowym i bezpiecznym ciepłem w wielu domach i zakładach pracy. Zachęcamy do zapoznania się z nimi – są one najlepszym świadectwem polityki naszej firmy oraz zdolności, umiejętności i wiedzy naszego zespołu.

Logo

Nowe Jaworzno

Przebudowa istniejącej sieci napowietrznej na preizolowaną. Nowe Jaworzno Grupa TAURON.
  • Przebudowa istniejącej sieci napowietrznej na preizolowaną DN700/1000, realizowana w ramach zadania: Zaprojektowanie oraz kompleksowe przeprowadzenie ruchu próbnego oraz przekazanie do eksploatacji układu torowego w ramach projektu: Budowa nowych mocy w technologiach węglowych w Nowe Jaworzno Grupa TAURON Sp. z o.o. – budowa bloku energetycznego o mocy 910 MW na parametry nadkrytyczne w Nowe Jaworzno Grupa TAURON Sp. z o.o.
  • Kontrakt obejmował wykonanie m.in.:
    • Demontaż istniejącej sieci ciepłowniczej 2xDN700/900 wraz z podporami betonowymi na odc. L=274,30m,
    • Demontaż istniejącej sieci ciepłowniczej oznaczonej jako nieczynna DN150 L=230,00m,
    • Budowa sieci ciepłowniczej preizolowanej 2xDN700/1000 o łącznej długości sieci L=2×320,00mb z przejściem siecią w rurach ochronnych stalowych DN1200 metodą rozkopu (2x41m oraz 2x20m).
  • Inwestor TORPOL S.A.
  • Łączna wartość: 3 855 000,00 zł
Rura z zaworem
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Wieloletnie doświadczenie i zadowoleni klienci najlepiej świadczą o naszej firmie. Sprawdź nas i dołącz do grona naszych klientów!

Skontaktuj się teraz
Logotyp

ul. Płaska 4-10, 87-100 Toruń

Pełny kontakt