Logotyp

O NASZEJ FIRMIE

Przedsiębiorstwo Specjalistyczne ENERGOTERM Sp. z o.o. to firma z branży inżynieryjnej

Na rynku działamy już 35 lat. Świadczymy usługi z branży inżynieryjnej – przede wszystkim ciepłownictwa. Szeroki zakres usług, profesjonalizm, wiedza i doświadczenie pomogło nam dołączyć do grona liderów w tej dziedzinie. Działamy w wielu miejscach w całej Polsce.

Nasze usługi świadczymy kompleksowo. Nie zajmujemy się jedynie budową i modernizacją sieci cieplnych. Przeprowadzamy prace projektowe, budujemy i modernizujemy źródła ciepła oraz węzły cieplne, budujemy przepompownie. Robimy wszystko, by dostarczyć ciepło w sposób jak najbardziej optymalny i ekologiczny. Zapewniamy komfort i bezpieczeństwo na wielu poziomach. Sprawnie łączymy szeroką wiedzę popartą wieloletnim doświadczeniem z najnowocześniejszymi rozwiązaniami.

Liderzy w dziedzinie ciepłownictwa

Na rynku od 35 lat

Ekologiczne i optymalne rozwiązania

Kompleksowe działanie

SPECJALIŚCI NA RYNKU

wieloletnie doświadczenie i zadowoleni klienci

Energoterm to nie tylko ciepłownictwo. W naszej ofercie posiadamy również usługi dla przemysłu. Budujemy rurociągi parowe i technologiczne, a także konstrukcje stalowe nośne i wsporcze. Wiemy, jak ważna dla przemysłu jest trwałość i bezpieczeństwo. Dlatego nasze prace wykonujemy zgodnie z obowiązującymi normami, standardami i wymogami, a także w oparciu o wewnętrzną politykę Zintegrowanego Systemu Zarządzania.

Wieloletnia działalność na rynku i dostarczanie jak najlepszych usług pozwoliła nam zebrać duże grono zadowolonych klientów. Oprócz siedziby w Toruniu, posiadamy biura regionalne na Górny i Dolny Śląsk oraz Małopolskę. Jesteśmy zawsze blisko naszych klientów. Nieustannie się rozwijamy i podejmujemy nowe wyzwania.

Zdobycie pozycji specjalisty w dziedzinie ciepłownictwa to ogromne osiągnięcie, jednak utrzymanie tego statusu to ogromne wyzwanie, którego z chęcią się podjęliśmy. W naszym klimacie bezpieczne, sprawnie dostarczane ciepło jest ważne dla każdego z nas. Doskonale rozumiemy potrzeby naszych klientów i wychodzimy im naprzeciw. Zapewniamy komfort i pewność oraz dbamy o nasze środowisko. Wieloletnie doświadczenie i zadowoleni klienci najlepiej świadczą o naszej firmie.

LICZY SIĘ ZESPÓŁ

To ludzie tworzą nasz sukces.
Sprawdź oferty pracy i dołącz do nas!

Dowiedz się więcej

Certyfikaty

Logotyp

ul. Płaska 4-10, 87-100 Toruń

Pełny kontakt